دوشنبه 06 تیر 1401 - Monday 27 June 2022

رزمایش بزرگ ترافیکی تسهیلات سفرهای نوروزی با مشارکت پلیس شرق استان تهران و …، در پاکدشت

رزمایش بزرگ ترافیکی تسهیلات سفرهای نوروزی با مشارکت پلیس شرق استان تهران و …، در پاکدشت

سرویس داخلی _ دفتر پاکدشت ” رواپرس ” :

رزمایش بزرگ ترافیکی تسهیلات سفرهای نوروزی با مشارکت پلیس شرق استان تهران و دیگر نهادهای امنیتی،امدادی و خدماتی با حضور هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت ،عبدالرضا ناظری فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران ،حجت الاسلام لزومی امام جمعه ،سرهنگ خنجری فرماندهی انتظامی شهرستان ،سرهنگ گندم کار پلیس راهور شهرستان ،دانش آموزان همیار پلیس،دستگاهی امدادی ،خدماتی انتظامی در بلوار اصلی مسکن مهر امام رضا (ع) پاکدشت برگزار شد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در حاشیه این رزمایش گفت: با توجه به قرارگرفتن پاکدشت در مسیر جاده بین المللی امام رضا(ع) و تردد مسافران نوروزی به سمت مشهد مقدس، رزمایش در این شهرستان برگزار شد.

سردار عبدالرضا ناظری افزود:در این رزمایش همکاران بنده در پلیس انتظامی، پلیس راه و راهور، اداره راه، شهرداری ها، اورژانس و سایر ادارات خدمات رسان برای خدمت به مردم شرکت داشتند.

وی امسال شعار پلیس را نشاط بهاری، نظم و قانون مداری عنوان کرد و گفت: مردم در این ایام حتما تمهیدات لازم را برای مسافرت مد نظر قرار دهند و به توصیه های همکاران بنده توجه کنند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران به افرادی که منازل خود را برای مسافرت ترک می کنند توصیه کرد مسائل خودحفاظتی را رعایت کنند، اموال و اشیاء قیمتی خود را به صندوق امانات بسپارند و منازل خود را خالی از سکنه نکنند یا به همسایگان خود اطلاع دهند.

وی ضمن هشدار به افرادی که امنیت مردم را در چهارشنبه آخر سال تهدید می کنند افزود:پلیس آمادگی لازم را دارد تا در کنار مردم حضور داشته و پیشگیری لازم را برای جلوگیری از خطراتی که جان مردم را به مخاطره می اندازد داشته باشند، همچنین کسانی که اخلالی را داشته باشند و جان مردم را تهدید کنند تا پایان تعطیلات مهمان نیروی انتظامی خواهند بود.

منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *