پنجشنبه 10 آذر 1402 - Thursday 30 November 2023

” حسین شیرازی ” معاون سیاسی انتظامی فرماندار پاکدشت : در کنار سلامت جسمی ، سلامت روح و روان مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

” حسین شیرازی ” معاون سیاسی انتظامی فرماندار پاکدشت : در کنار سلامت جسمی ، سلامت روح و روان مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
 بنا به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری رواپرس _ دفتر پاکدشت ، 3 روز پیش مجمع‌ سلامت شهرستان پاکدشت با حضور حسین شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان به میزبانی و در محل فرمانداری پاکدشت برگزار شد، شیرازی با بیان‌ اهمیت موضوع سلامت جامعه ابراز داشت:
سلامت یک حق همگانی و یک هدف اجتماعی دارد و می طلبد این برنامه ریزی ها با مشارکت حداکثری مردم انجام پذیرد.
وی گفت: در افزايش ميزان بهداشت و سلامت در جوامع شهري و روستايي دستگاههاي مختلفي اثر گذار و نقش آفرين هستند و البته ايجاد بستر مناسب براي همكاري مردم در ارتقاء شاخصهاي سلامت مؤثر خواهد بود و ايجاد كانونهاي سلامت محله ميتواند زمينه ساز حضور و تشريك مساعي مردم بطور مستقيم در آسيب شناسي مشكلات بهداشتي محلات و احصاء نيازها و اقدام مشاركتي با دستگاههاي مسئول براي رفع آنها باشد.
وی خاطر نشان ساخت :در کنار سلامت جسمی، سلامت روح و روان مردم نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید بیشتر از گذشته به آن پرداخته شود.
شیرازی تصریح کرد: طرح سلامت محوری محلات را در ۷ روستا و محله شهرستان با همت شما عزیزان و همکاری مردم آغاز می کنیم تا انشاالله شاهد موفقیت های این طرح و افزایش رضایتمندی مردم از خادمین خود باشیم.

مطالب مرتبط

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *