سه شنبه 27 فروردین 1403 - Tuesday 16 April 2024

شریفی: عامل فسخ قراردادم با پیکان درون خانوادگی است/ دلیلی نداشت ۱۰ هفته بیرون بنشینم

شریفی: عامل فسخ قراردادم با پیکان درون خانوادگی است/ دلیلی نداشت ۱۰ هفته بیرون بنشینم

مهاجم سابق تیم فوتبال پیکان گفت: دلیل فسخ قراردادم با پیکان درون خانوادگی بود.من در محیطی دوستانه با بخشیدن طلب خود قراردادم را فسخ کردم.

مهدی شریفی در گفت و گو با  فارس، درباره فسخ قرارداد خود با باشگاه پیکان اظهار داشت: به دلیل برخی شرایطی که در تیم پیکان به وجود آمد مجبور شدم قراردادم را فسخ کنم. البته این مسائل درون خانوادگی است که با توجه به شرایط خوب تیم در جدول لیگ ترجیح می دهم درباره آنها صحبت نکنم و اگر این مسائل بیرون نیاید بهتر است. من در محیطی دوستانه با بخشیدن طلب خود قراردادم را فسخ کردم.

وی درباره دلیل بازی نکردن خود از ابتدای فصل برای تیم پیکان و اینکه آیا دلخوری از کادرفنی دلیل فسخ قراردادش بوده است، عنوان کرد: هرچه هم شرایط فنی باشد دلیلی نداشت من ۱۰ هفته بیرون باشم. البته در ۳-۲ هفته ابتدایی لیگ ITC من صادر نشده بود و در ادامه هم به کرونا مبتلا شدم‌. در نهایت هم برخی مسائل قراردادی سبب شد از پیکان جدا شوم.

مهاجم سابق پیکان اضافه کرد: با هیچکس مشکلی ندارم و فسخ قراردادم در فضایی دوستانه اتفاق افتاد. شرایط فوتبال حرفه ای برخی مواقع طرفین را به این نتیجه می رساند که ادامه مسیر با هم مقدور نیست و جدایی برای هر دو طرف بهتر است. تا همین جا هم وضعیت برای من خوب نبود و به همین دلیل از پیکان جدا شدم تا خودم و باشگاه ضرر نکنیم.

شریفی درباره تیم بعدی خود گفت: از تیم های داخلی و خارجی پیشنهاداتی دارم. اگر بخواهم به تیم ایرانی بروم باید تا نیم فصل حدود یک ماه و نیم صبر کنم. از آسیای شرقی، آذربایجان و چند تیم دیگر پیشنهاد دارم که مشغول بالا و پایین کردن شرایط هستم.

وی افزود: برخی تیم ها پیشنهاد مالی بهتری داده اند اما سطح لیگ شان پایین تر است و برخی تیم ها هم در لیگ خوبی هستند و مبلغ پیشنهادی شان هم بد نیست. مشغول سبک سنگین کردن پیشنهاد هستم و همچنان وقت دارم. البته احتمال دارد در هفته آینده یا اوایل هفته بعدش تیم بعدی ام مشخص شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *