چهارشنبه 29 مهر 1399 - Wednesday 21 October 2020

پاسخ ” سیلسپور ” به ” چرایی ” برگزاری ضیافت ” شام “

پاسخ ” سیلسپور ” به ” چرایی ” برگزاری ضیافت ” شام “

” ن والقلم و مایسطرون ” .

ایام شهادت ” حضرت خورشید ” و ” آئینه زلال مولای متقیّان ” ( س ) تسلیت باد .

با خبر شدیم به منظور بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی ضیافت ” شام ” توسط ” سیلسپور ” ریاست محترم آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت در تاریخ های پانزدهم و شانزدهم بهمن ماه در یکی از تالارهای این شهرستان برگزار گردیده است .

پس از انتشار این خبر در زمان های مربوط به قبل ، حین و بعد از برگزاری این مراسم ، مخاطبان گرامی این پایگاه از طریق خطوط ارتباطی ” رواپرس ” علت و چرایی انعقاد این مراسم را از این مجموعه جویا و نقطه نظرات خویش را در مقام تایید یا مردود دانستن این اقدام مسئولان محترم آموزش و پرورش شهرستان بیان نمودند .

در این شرایط نیز ” رواپرس ” با توجه به ادای احترام متقابل به نقطه نظرات مخاطبان این پایگاه  ، طّی تماس های مستمر با ” سیلسپور ” نسبت به انتقال مطالب ایرادی و انتقادی مخاطبان گرامی که غالباً مبتنی بر شائبه دار بودن برگزاری مراسم مذکور با انتخابات ” مجلس شورای اسلامی سال آینده ” ؟! بود ، اقدام نمود.

قابل ذکر است این پایگاه صرفاً به منظور تنویر اذهان مخاطبان گرامی و پرهیز از هرگونه ” اغواگری ” نسبت به تهیه و تدوین این عریضه اقدام ، تصریح می نماید هیچگاه خود را در مقام تایید یا مردود دانستن اقدام بعمل آمده ندانسته ، کماکان آماده ی انتشار مطالب منصفانه طرفین خواهد بود.

پاسخ های سیلسپور :

_ به جهت پاسداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی و به پاس قدردانی از همکاری یک ساله 4500 نفر از همکاران مدارس دولتی و غیر دولتی با اداره ( زمان تصدّی بنده ) ، مراسم  را ترتیب داده ام .

_ هزینه مراسم پذیرایی از فرهنگیان عزیز توسط شخص ” خیرّی ” تامین گردیده است .

_ این اداره به منظور ” دعوت عام ” و ” نه گزینشی ” صرفاً از طریق ” اتوماسیون ” اداری از مدیران مدارس اسامی شرکت کنندگان هر مدرسه را احصاء ، برابر آمار دریافتی کارت دعوت برای عزیزان ارسال نموده است .

_ از مجموع 1700 نفر از مدعوین محترم همکار ، شب اوّل 1300 از آنان در مراسم حضور پیدا کرده اند .

_ شب دوّم نیز برابر آمار دریافتی 1700 نفر از همکاران گرامی در مراسم شرف حضور داشتند.

_ بعضی از دوستان همکار نیز که از ساکنان غیر از شهرستان پاکدشت مانند گرمسار و … ، بوده اند به علت بُعد مسافت قادر به شرکت در مراسم نبوده اند.

 

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *