جمعه 08 خرداد 1399 - Friday 29 May 2020

آخرین وضعیت پرداخت وام یک میلیونی به یارانه‌بگیران

آخرین وضعیت پرداخت وام یک میلیونی به یارانه‌بگیران
علی اصغر میرمحمدصادقی گفت: آخرین مرحله پرداخت تسهیلات یک میلیونی تا پایان اردیبهشت به حساب سرپرستان خانوارهای باقی مانده واریز شود.

 مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی، به بیش از ۲۰ میلیون خانوار یارانه بگیر طی مراحل اول و دوم تا به حال خبر داد.

به گزارش ایسنا، علی اصغر میرمحمدصادقی اعلام‌کرد: بانک های عامل تا ساعت ۱۲ روز پنج شنبه مورخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹، از تعداد ۷۷۵ هزار و ۳۹۴ فقره تسهیلات قابل پرداخت به یارانه بگیران (طبق فهرست اعلامی از طرف سازمان هدفمندی یارانه ها )، تعداد ۷۷۲ هزار و ۹۳۰ فقره از تسهیلات موصوف (معادل ۹۹.۷ درصد)   را پرداخت کرده اند.

او ادامه داد: همینطور امکان واریز مابقی تسهیلات یاد شده نیز به دلایلی من جمله مسدودی حساب، شماره حساب اشتباه، عدم سازگاری شماره حساب با کد ملی ارسالی، بی اعتبار بودن اطلاعات معرفی شده و سایر خطاها میسر نشده است. طبیعی است بعضی از این موارد در هفته آتی با همکاري سازمان هدفمندسازی یارانه رفع میشود.

در ادامه مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی ادامه داد :بر این اساس با احتساب تسهیلات پرداختی مراحل اول و دوم تا به حال از تعداد ۲۰ میلیون و ۱۹۰ هزار و ۹۷۳ خانوار معرفی شده از طرف سازمان هدفمندی یارانه ها ، تعداد ۲۰ میلیون و ۱۸۴ هزار و ۳۸۶ سرپرست خانوار تسهیلات ۱۰ میلیون ریالی را دریافت کرده اند.

او در پایان اعلام‌کرد: فرآیند ثبت نام باقیمانده خانوارها و معرفی آن ها به بانک ها (برای تعیین تکلیف نهایی) در جریان است تا در آخرین مرحله پرداخت تسهیلات در پایان اردیبهشت به حساب سرپرستان خانوارهای باقی مانده واریز شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *